(Bez pośredników = niskie ceny!)
Masz problem? Straciłeś swoje dane i nie wiesz, co dalej robić? Nie wpadaj w panikę! Właśnie trafiłeś pod właściwy adres! Skontaktuj się z nami natychmiast!
Twój problem - nasza głowa w tym, aby Ci pomóc.Profesjonalne odzyskiwanie danych:

 1. Z systemów: Windows (NT, 2000, XP, Vista, 7, 8, 10), Windows Server (NT4, 2000, 2003, 2008, 2012, 2016), Linux, Macintosh, Netware
  Jeśli nie znalazłeś tutaj Twojego systemu operacyjnego, nie załamuj się.
  Już nie raz razy odzyskiwaliśmy dane z mało znanych i nietypowych systemów z dużym powodzeniem (np: NSS). W przeciwieństwie do innych firm, sami piszemy programy do odzyskania danych - pod konkretne struktury i uszkodzenia.
  Dlatego mamy tak dużą skuteczność w odzyskiwaniu. Zgłoś się do nas jak najszybciej.

 2. Z partycji: FAT16, FAT32, NTFS, ext2, ext3, ext4, Reiserfs, XFS, HFS, HFS+
  Niestraszne są nam również inne systemy z rodziny Windows i Linux, jak również partycje na wszelkich nośnikach przenośnych (pendrive, dyski USB).

 3. Po ataku wirusów
  Bez znaczenia czy jest to wirus poczty, robak czy koń trojański. Oczywiście nie należy pozwalać wirusom na rozprzestrzenianie się w komputerach oraz sieciach. W celu zmiejszenia ryzyka zainfekowania systemu, zalecamy stosowanie w codziennej pracy programów antywirusowych.

 4. Z dysków twardych
  uszkodzonych przez oprogramowanie, system operacyjny, wirusy oraz również z winy człowieka (fdisk, format). Należy jednak pamiętać, żeby w takich sytuacjach nie należy uruchamiać programów typu ScanDisk, Chkdsk, Norton Disk Doctor itp. One sobie potrafią poradzić tylko w najprostrzych sytuacjach i bardzo często zdarza się, że zamiast naprawić, to uszkadzają dane w sposób nieodwracalny!
  Zajmujemy się również naprawami dysków z uszkodzeniami elektronicznymi, mechanicznymi jak również z uszkodzonym firmware.

 5. Z dysków skompresowanych

 6. Z macierzy dyskowych (programowych i sprzętowych)
  Dyski RAID pracujące w trybach linear (liniowym), RAID0 (striping), RAID1 (mirror), RAID5, RAID6, RAID10 (striping + mirror).

 7. Porysowanych płyt CD-ROM, DVD
  niezamkniętych sesji, oraz częsciowo zapisanych danych. Zarówno w formatach ISO, UDF (nagrywanie pakietowe), oraz płyty hybrydowe (format HFS).

 8. Uszkodzonych skrzynek pocztowych
  z programów: Outlook Express, Microsoft Outlook, Netscape, Mozilla (Seamonkey, Thunderbird), TheBat!, Lotus Notes i wielu innych w przypadku zniszczenia wiadomości przez program, wirusa czy przez nieuważne usunięcie ważnych wiadomości.

 9. Z systemów zabezpieczonych hasłem
  w celu uzyskania dostępu do własnych danych lub własnego komputera.

 10. oraz z dysków, dla których teoretycznie nie ma żadnej nadziei !!!
  Aby zwiększyć możliwości odzyskania danych w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, której nie potrafimy samodzielnie wyjaśnić, należy niezwłocznie wyłączyć komputer (najlepiej przyciskiem na obudowie lub wyjmując wtyczkę z zasilacza). Wyłączenie w ten sposob nie powoduje dodatkowego nadpisywania danych przy zamykaniu systemu (w trakcie zamykania systemu zapisywane są na dysku dodatkowe pliki i dlatego mogą one spowodować nadpisywanie danych użytkownika).
  Następnie należy zgłosić się do nas (najlepiej i najszybciej telefonicznie).
Chętnie zajmiemy się również rozwiązaniem innych nietypowych problemów.

Wieloletnia praktyka (25 lat)!
Własne programy do odzyskiwania pod konkretne uszkodzenia!
Gwarantowana poufność danych!
Wystawiamy faktury VAT!© 2017 Odzyskiwanie danych
Valid HTML 4.01!